Close

09:00 - 18:00

Ücretsiz Teslimat İmkanı

Ücretsiz İptal

Yaz tatili planlarınıza 

artık eskisi gibi vakit harcamanıza 

gerek yok. Neden mi? Çünkü sizin için hazırladığım bu kombinde yazın o canlı, deniz kokan havasını evinize taşımanıza yardım ediyorum. 

2 Yıl Garanti

Güvenli ve Taksitli Ödeme

Begüm'ün Kombini:

Sinem'in Kombini:

Benim kombinim; evinde huzur, rahatlık isteyen gençlere ve genç kalanlara uygun. "Çok okurum, çok gezerim, kalıplarıma sığmam ama evime gelince de sıcacık çayımla rahat koltuğuma kıvırılıp dinlenirim" diyenler için.

Beril'in Kombini:

Mor, renk anlamı olarak asaleti ve kraliyeti simgeler. Siz de evde en çok vakit geçireceğiniz bölümlerde bu renge ağırlık vererek asaletinizi belgelemiş olabilirsiniz. Evin diğer alanlarında ise beyaz ve açık tonda mobilyalara ağırlık verirseniz dengeyi sağlayabilirsiniz.

Akın'ın Kombini:

Mustafa'nın Kombini:

Buket'in Kombini:

Engin'in Kombini:

Ahşabın sade dokusu bu kombinde... Retro tarza uygun ahşap detaylı tamamlayıcılarla sıcak ve samimi bir yaşam alanı yaratmak hiç de zor değil.

Grinin tonları son yılların moda renkleri arasında. Ben de kombinimde sadeliği ön planda tutup taş renklerine ağırlık verdim. Benden size tavsiye; bu kombini hazırlarken canlı tonlarda aksesuarlardan yardım alarak tek düze görünüme fırsat vermeyin.

Merve'nin Kombini:

İpek'in Kombini:

Seçtiğim kombin benim ruhumu yansıtıyor. Eğer siz de evinizde benim gibi dikkat çekici renkleri kullanmaktan hoşlananlardansanız bu kombini kaçırmayın derim:)

Cem'in Kombini:

Geometrik detaylar ve ahşapla beyazın birleşimiyle sevgi dolu bir ev yaratmak hiçte sandığınız kadar zor değil. Kombinimde yer verdiğim minik ip uçlarıyla siz de kendi sevgi dolu evinizi tasarlayın!

Filiz'in Kombini:

Sade tasarımlardan ve sakin renklerden hoşlanan çiftler bu kombin sizin için hazırlandı. Eğer şehir hayatının kaosundan yorulmuş ve eve geldiğinizde dinginlik hissini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, mobilya seciminde net çizgilerden ve soft renklerden vazgeçmemelisiniz.

Canlı renkleri kullanmaktan korkmayın! Ben de kombinlerimde sıcak renklerle beyazı birarada kullanarak keyifli bir ortam yaratmayı amaçladım. 

Bahar'ın Kombini:

Minimal ve kübik tasarımlar, mekana ferahlık duygusu katarken aynı zamanda kalabalık eşya görüntüsünü de evden uzaklaştırmış oluyor. Böylece hem boş alandan tasarruf etmiş hem de stil sahibi bir iç mekan yaratmış olursunuz.

Vildan'ın Kombini:

Ahşabın soft renklerle buluşmasıyla ortaya 

çıkan sade görüntü hoşunuza gidecek. Yeni hayatınıza adım atarken  

tercihiniz sadeliğiyle göz dolduran mekanlar yaratmaksa bu kombin

sizin için doğru adres olabilir. 

Salonda minimal tasarımlar ve sade renkler tercih etmek evde sakin bir hava oluşturur. Özellikle ahşap ağırlıklı modelleri beyazla kombinlemek size keyif verir.

Neslihan'ın Kombini:

Sadelik ve konfor hissi evinize huzur katacak. Şıklığınızdan ödün vermeden retro ve modern tasarımlarla konforunuzu pekiştirmiş olacaksınız.

Erdal'ın Kombini:

Oturma odasında, açık ve koyu renkleri birlikte kullanmak sizi sıradanlıktan kurtarırken yatak odasında açık ve sade tonların tercih edilmesi günün sonunda huzura kavuşmanızı sağlayacak.

Dekorasyonda ahşabı farklı model ve tonlarda kullanarak çeşitlendirebilirsiniz. Renk verilmeden doğal ahşap kullanıldığında modern,koyu tonlarda renklendirip parlak şekilde kullanıldığında ise klasiğe dönük bir görünüm sergileyebilirsiniz.